Typy ubytování

Bohémské domovy Česká republika. Krásný večerní výhled na prázdninový pronájem Bohemian Homes.

Buddha Home

Atmosféra jako by jste byli na Bali. Luxusně vybavený dům ve výšce až 1,7m nad zemí s 2 ložnicemi a jen pár kroků od Wellness. Velké prosklené stěny nabízí úžasné výhledy na hory, které si můžete užít z pohodlí gauče u praskajícího krbu. Kuchyň jako z pohádky na Vás čeká v nadstandardním vybavením. Zastřešená terasa je ideální místo pro ranní kávu na houpačce, či večerní grilování s přáteli. Prostorná zahrada nabízí ohniště i dětské hřiště u soukromého potoka.

Shiva home of Bohemian homes Retreat Czech Republic. Úžasná místa k pobytu v České republice

Shiva Home

Tato zbrusu nová dřevostavba má úžasný výhled z každého rohu. Shiva Home se dvěma ložnicemi má stejnou velikost jako náš první Buddha Home a může snadno ubytovat až 6 osob. V naprostém soukromí hned u potoka na kraji lesa a přitom pouze 100 m od oblíbeného Wellnessu. Ideální oáza klidu a pohodlí pro setkání s rodinou a přáteli.

Bohemian Homes-Romantický rekreační dům, chata, dřevěný dům v Českém Švýcarsku

Romantický Tiny Home

Užijte si tento luxusní Tiny Home s přístupem do venkovního Wellness. Unikátní prosklené stěny z přední a boční části domu nabízejí krásné výhledy do okolní přírody. Vaše pohodlí zajistí prostorná postel, vyhřívaná podlaha, Smart TV s Netflix a rychlá Wi-Fi. Domeček je plně vybavený včetně kuchyňky, prostorné koupelny a technické místnosti s pračkou. Uvelebte se do houpacích sítí na terase a užijte si grilování s krásnými výhledy na západ slunce.

Bohemian Homes